Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie j

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak nawet złotówki.

Mimo, że instytucje działające non profit organizują niezwykle wartościowe projekty i rekrutują do nich wysoce zaangażowanych działaczy, to brakuje im fachowego warsztatu dotyczącego zarządzania. A na szkolenia zwykle nie mają środków.

Doradcy z Fundacji Training Projects chcą wolontariuszom zaoferować wsparcie edukacyjne.  Aktywistów działających w tzw. sektorze NGO zapraszają na bezpłatne szkolenia z różnych dziedzin rozwojem projektów wolontarystycznych.  Wszyscy chętni do samorozwoju  mogą złożyć podanie o wsparcie kontaktując się pod e-mailem [email protected] 

Zgłaszać się mogą zorganizowane jednostki, jak i pojedynczy aktywiści społeczni.  Niezależnie od formy funkcjonowania, każdy może ubiegać się o pomoc.  Szkolenia są w 100% darmowe, jednak korzystający ze szkolenia muszą znaleźć miejsce realizacji szkolenia – np. lokalna szkoła czy miejska biblioteka. 

O jakie warsztaty można się ubiegać?

zarządzanie projektem w organizacji non profit

przywództwo w zespole wolontariuszy – rola i zadania lidera

komunikacja w organizacji

kreatywność w trzecim sektorze

jak pozyskać sponsora i darczyńcę

reklama i nagłaśnianie akcji społecznych

radzenie sobie ze stresem w pracy wolontariusza

prowadzenie prezentacji i przemówień

zarządzanie przez cele 

warsztaty rozwojowe dla coachów

Oferta wsparcia Fundacji Training Projects nie jest ograniczona czasowo – wnioski zgłaszać można zawsze. Jednak trenerzy nie obiecują ufundowania kursu wszystkim chętnym. Kryterium jest ilość dostępnych w danym okresie miejsc jak również uzasadnienie potrzeby szkoleniowej opisane w aplikacji. 

- Chcemy dać szansę samorozwoju – wyjaśnia Gerard Sigmundzik, trener w Fundacji. – Liczymy na to, że prowadzone przez wolontariuszy akcje staną się bardziej efektywne, nawet w małych i amatorskich instytucjach. Tam szkolenia i podpowiadanie dobrych praktyk są nieraz potrzebne nawet bardziej niż dotacje i sponsorzy. W wielu miejscowościach obserwujemy spore niewykorzystane finansowanie unijne, bo organizacje nie potrafią tych pieniędzy ugryźć. Chcemy choć spróbować odrobinę to zmienić.  Tagi:

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w nadchodzących spotkaniach: Elementy zespołu spójnego - analiza studiów przypadku, obiekt szkoleniowy „Rysianka” w Karpaczu, instruktor:

Kursy licencjackie – wyjazdy do USA

Kursy licencjackie – wyjazdy do USA

Nasi konsultanci realizują seminaria i programy egzaminacyjne dla studentów migrujących do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Dają szansę one na zgodną z dyrektywami rekrutację do anglojęzyczne

Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia i zagraniczne sympozja Przez ostatnie 10 lat uczestniczyliśmy w następujących kongresach, szkoleniach a także wyjazdach anglojęzycznych: Zaawansowana kontrola komputera (ICACC), 2010 2.