Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie j

Czytaj więcej...

Moje podejście

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich i rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w których wielu właścicieli firm robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie zatrudnionych pracowników czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko niektóre przewinienia, jakie spotkać można w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać działania optymalizacyjne.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, oraz z administracją, urzędami i fundacjami. Wspieram podmioty, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a oprócz tego z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także poprawiam procesy HR. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:

Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia i zagraniczne sympozja Przez ostatnie 10 lat uczestniczyliśmy w następujących kongresach, szkoleniach a także wyjazdach anglojęzycznych: Zaawansowana kontrola komputera (ICACC), 2010 2.

Seminaria szkolne – wyjazdy do Stanów

Seminaria szkolne – wyjazdy do Stanów

Nasi konsultanci realizują kursy i certyfikacje wyrównawcze dla gimnazjalistów przeprowadzających się wraz z rodzicami do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na płynną relokację do tamtej

Pracodawcy dla NGO

Pracodawcy dla NGO

Razem z Fundacją Training Projects ciepło zachęcamy do udziału w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wyg