Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie j

Czytaj więcej...

Moje podejście

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich i rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w których wielu właścicieli firm robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie zatrudnionych pracowników czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko niektóre przewinienia, jakie spotkać można w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać działania optymalizacyjne.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, oraz z administracją, urzędami i fundacjami. Wspieram podmioty, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a oprócz tego z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także poprawiam procesy HR. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:

Seminaria szkolne – wyjazdy do Stanów

Seminaria szkolne – wyjazdy do Stanów

Nasi konsultanci realizują kursy i certyfikacje wyrównawcze dla gimnazjalistów przeprowadzających się wraz z rodzicami do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na płynną relokację do tamtej

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w nadchodzących spotkaniach: Elementy zespołu spójnego - analiza studiów przypadku, obiekt szkoleniowy „Rysianka” w Karpaczu, instruktor:

Kursy licencjackie – wyjazdy do USA

Kursy licencjackie – wyjazdy do USA

Nasi konsultanci realizują seminaria i programy egzaminacyjne dla studentów migrujących do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Dają szansę one na zgodną z dyrektywami rekrutację do anglojęzyczne