Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie j

Czytaj więcej...

Pracodawcy dla NGO

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects ciepło zachęcamy do udziału w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wygrać w konkursie całkowicie darmowe treningi biznesowe – jako swoisty prezent w zamian za oferowaną dobroczynność. Na dziś warsztaty rozlosowano wśród ośmiu przedsiębiorstw – co miesiąc losowana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca będzie miał możliwość wybrać miejsce ralizacji spotkania, najepszą dla swoich ludzi datę, a co najważniejsze - tematykę treningu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od komunikacji i współpracy, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po gry symulacyjne i strategiczne.

Dotąd z proponowanej pomocy skorzystali: Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Pozaszkolny Ośrodek Kształcenia Zawodowego "SYSTEM’’ SC Andrzej Wyszomirski, Tymoteusz Wyszomirski, O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z.o.o..

Wyróżnione kampanie: Bądźmy nadal aktywni, Zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych osób zagrożonych restrukturyzacją, poprzez szkolenie z zakresu obsługi komputera oraz komunikacji, negocjacji i technik sprzedaży w województwie dolnośląskim, Rozwiń skrzydłą -podnieś swoje kompetencje, Pakietowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta dla osób pozostających bez zatrudnienia po 45 roku życia, Spawanie wg norm europejskich - przepis na nowe życie

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie prowadzimy w hotelach, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Pomarańczowy Jeleń w Tuszowie Dolnej i Diamentowy Dąb w OławieOpolu.

Naszym partnerem w tej akcji jest firma coachingowa College Psychologi Społecznej z Łodzi. Jest to ekspert w dziedzinie gier menedżerskich, wydarzeń integracyjnych i wybranych treningów rozwoju osobistego. Razem polecamy naszym klientom poniższe narzędzia:

- gry biznesowe z dziedziny kierowania projektem, zarządzania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi a także podejmowania decyzji

- Oparte na zabawach terenowych spotkania integracyjny o mocno coachingowym odcieniu – fabuły wspierające umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Szkolenia biznesowe z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej agencji oferujęmy upust na wszystkie opisane tutaj usługi – 45procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo chętnie zrealizujemy na życzenie coaching pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi:

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w nadchodzących spotkaniach: Elementy zespołu spójnego - analiza studiów przypadku, obiekt szkoleniowy „Rysianka” w Karpaczu, instruktor:

Wsparcie publiczne na szkolenia

Wsparcie publiczne na szkolenia

Wykaz wniosków, które mają przyznaną dotację w przyszłym roku:Uproszczenie modeli biznesowych poprzez zaimplementowanie od a do Z procesu zarządzania chmurą obliczeniową CUMULUS wraz z innowa

Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia i zagraniczne sympozja Przez ostatnie 10 lat uczestniczyliśmy w następujących kongresach, szkoleniach a także wyjazdach anglojęzycznych: Zaawansowana kontrola komputera (ICACC), 2010 2.