Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie j

Czytaj więcej...

Wsparcie publiczne na szkolenia

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wykaz wniosków, które mają przyznaną dotację w przyszłym roku:

Uproszczenie modeli biznesowych poprzez zaimplementowanie od a do Z procesu zarządzania chmurą obliczeniową CUMULUS wraz z innowacyjną e-usługą panelu hostingowego w modelu SaaS.

Automatyzacja procesów biznesowych usprawniająca zarządzanie usługami w firmie Pramax poprzez zaimplementowanie od a do Z zintegoowanego systemu mobilnego typu B2B.

Bezkonkurencyjne technologie wytwarzania części maszyn z materiałów rozdrobnionych i maszyny technologiczne do ich wydajnej i bezodpadowej realizacji /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:Times New Roman; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;

Budowa i zaimplementowanie od a do Z w pełni nowatorskiego systemu B2B opartego o wzajemna wymianę informacji do obsługi modeli biznesowych zachodzących pomiędzy firmą Competency Institute a jej partnerami.

Kompletne opracowanie modelu SELPRO - integrującego system magazynowy wnioskodawcy (dystrybutora sprzętu komórkowego) z systemami magazynowo-sprzedażowymi Partnerów (detalistów)

CLAW - innowacyjne narzędzie wspomagające tworzenie gier i oprogramowania multimedialnego dla nowoczesnych urządzeń mobilnych wykorzystujących wspracie hardwareowe

Dwukołowy samochód elektryczny z dzieloną ramą ” jest to wynalazek, który został zgłoszony w procedurze krajowej do Urzędu Patentowego RP w dniu 2012-12-11. Zgłoszenie oznaczono numerem P 401972.

eNegocjator - e-usługa umożliwiająca prowadzenie negocjacji handlowych pomiędzy wieloma partnerami biznesowymi, w czasie rzeczywistym przy użyciu sieci Internet.|Innowacyjne środki i efektywne metody poprawy bezpieczeństwa i trwałości obiektów budowlanych i infrastruktury transportowej w strategii zrównoważonego rozwoju

Interaktywna aplikacja do automatycznego tworzenia e-ramówki kanału telewizyjnego nadawanego w technologii IPTV w sieciach ISP, TVK, Smart TV, mobilnych oraz innych IP.

ISIVI - pierwszy inteligentny portal pracy i rozwoju osobistego, umożliwiający łatwe i skuteczne dopasowywanie i łączenie ze sobą poszukujących zatrudnienia z pracodawcami, zmniejszając lukę informacyjną na rynku pracy.

Nowoczesna architektura oprogramowania, zintegrowana z automatycznym systemem testowania, zapewniająca zwiększony poziom bezpieczeństwa, zaimplementowana do modułowego systemu infuzji leków i płynów.

Odporny na zaburzenia elektromagnetyczne prototyp modelu punktów pomiarowych przy gniazdach produkcyjnych oparty o technologię selektywnej bramki RFID

Opracowanie w pełni nowatorskiego procesu unikatowej analizy obrazu mającego zastosowanie w systemach nadzoru przeciwpożarowego obszarów leśnych poprzez realizację prac przemysłowych i rozwojowych

Opracowanie oraz zaimplementowanie od a do Z innowacyjnego produktu - Systemu rejestracji i analizy sygnalizacji w sieciach GSM oraz UMTS na styku A-bis/Iub (PKWiU 26.30)

Osiągnięcie wzrostu konkurencyjności i innowacyjności apteki poprzez Nabycie urządzeń i oprogramowania umożliwiającego elektroniczną wymianę informacji.

Postdirectly.com - innowacyjna platforma udostępniające szeroką gamę wyspecjalizowanych narzędzi ułatwiających tworzenie, redagowanie i dystrybucję treści marketingowych.

Przygotowanie Novainvest S.A. do pozyskania kapitału - m.in. od inwestorów prywatnych, z rynku NewConnect - w drodze publicznej oferty akcji serii E, który jest niezbędny do wprowadzenia na rynek nowych produktów oraz ekspansji na nowe rynki zbytu.

Stworzenie e-usługi HACCP - Online umożliwiającej odbycie szkoleń oraz tworzenie interaktywnej dokumentacji zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności.

Wdrożenie i udostępnienie portalu Qcadoo umożliwiającego usługę samodzielnego konfigurowania i korzystania z systemu typu MES przez Internet w modelu SaaS

Opracowanie interaktywnej platformy z inteligentnym dopasowaniem i optymalizacją parametrów wyszukania i doboru powierzchni, lokalizacji i wyposażenia dla podmiotów rynku nieruchomości komercyjnych.

Zaprojektowanie mobilnego serwisu do tworzenia, konfiguracji i publikacji samodzielnych interaktywnych i mobilnych Specjalistów wraz z portalem Specjalistów - abelado.com

Wdrożenie kompleksowej platformy on-line ds. zarządzania stadami bydła w zakresie żywienia,reprodukcji i dobrostanu dla optymalizacji jakości i rentowności produkcji.

Zaprojektowanie Planu rozwoju eksportu, pierwszym krokiem do rozpoczęcia działalności eksportowej przedsiębiorstwa i wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa.|Wdrożenie przez firmę Business Point sp. z o.o. nowatorskiej platformy do analizowania działań promocyjnych i dystrybucyjnych w branży farmaceutycznej i drogeryjnej.

Zaprojektowanie unikatowego, zdalnego narzędzia automatycznego, wielopoziomowego kojarzenia źródeł finansowania z podmiotami wykluczonymi z rynku bankowego

Tworzenie i wdrożenie elektronicznej wymiany danych oraz informacji w celu poprawy współpracy z partnerami oraz konkurencyjności na rynku NZOZ Panaceum z Rumi.

Uzyskanie ochrony patentowejw kraju i za granicą dla wynalazku objętego zgłoszeniem międzynarodowym PCT/PL2007/000035 Fast assignment of adequate neoadjuvant chemotherapy for breast cancer patients based on the identification of constitutional BRCA1 mutations oraz jego polskiego pierwszeństwa P 379827.

Uzyskanie wzrostu konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa poprzez Nabycie urządzeń i oprogramowania umożliwiającego elektroniczną wymianę informacji.

Zaimplementowanie od podstaw aplikacji B2B optymalizującej współpracę z zleceniodawcami, dostawcami i podwykonawcami w zakresie organizacji akcji brandingowych i rebrandingowych.

Wdrożenie dedykowanego, modułowego procesu informatycznego B2B w przedsiębiorstwie Majami sp. z o. o. sp. k. w celu usprawnienia procesów B2B zachodzących między Majami, a przedsiębiorstwami partnerskimi

Wdrożenie innowacyjnego modelu B2B integrującego procesy sprzedaży, zaopatrzenia, logistyki, kontroli jakości, wymiany informacji pomiędzy Gór-Stal i kontrahentami

Zaimplementowanie od podstaw innowacyjnej w skali europejskiej platformy B2B w firmie Metronic Systems w celu automatyzacji procesu wymiany danych i informacji z partnerami biznesowymi|Zaimplementowanie od podstaw internetowej platformy informatycznej B2B do automatyzacji i integracji procesów biznesowych firm kooperujących przy produkcji poligraficznej.

Wdrożenie nowego systemu zdalnego w pełni kompleksowego z platformą B2B w firmie Mavilex podstawą automatyzacji wymiany informacji z systemami telekomunikacyjnymi Partnerów biznesowych.

Zaimplementowanie od podstaw nowoczesnego systemu B2B zwiększającego efektywność współpracy pomiędzy PROFIN Ubezpieczenia i Fundusze Jacek Musidłowski a partnerami biznesowymi poprzez automatyzację wymiany danych i informacji

Wdrożenie systemu B2B integrującego zarządzanie w zakresie projektowania, wizualizacji, sprzedaży, zamówień, produkcji, magazynowania, realizacji dostaw i serwisu.

Wdrożenie procesu B2B, a także profesjonalnego systemu przetwarzania danych w formule SaaS w firmie ORBITGAZ BYTOM Spółka Cywilna Jarosław Szczerba, Bernadeta Szczerba w celu usprawnienia strategicznych procesów biznesowych.

Wdrożenie zaawansowanej platformy B2B w celu automatyzacji współpracy w zakresie usług księgowych pomiędzy firmą CONSULTOR Marek Brenzak a jego partnerami biznesowymi

Wsparcie na dokonanie europejskiego i amerykańskiego zgłoszenia patentowego na wynalazek EP-BIOPTOM Elektrofizjologiczny bioptom do endokardialnej biopsji mięśnia serca kierowanej mapowaniem elektroanatomicznym 3D.

Wsparcie na uzyskanie ochrony własnosci przemysłowej we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Polsce wynalazku System pay121 (pay one to one) do tworzenia, udostępniania, dekretowania i archiwizacji faktur elektronicznych”

Wyposażenie w sprzęt komputerowy, telekomunikacyjny i telekomunikacyjny, wynajem powierzchni biurowej, Lokalny System Informatyczny oraz leasing samochodu w IW-BGK w 2013 r.

Zintegrowana internetowa platforma systemowa klasy B2B przeznaczona dla koordynacji i obsługi modeli biznesowych w obszarze zamówień, sprzedaży i dystrybucji pomiędzy PPUH GOMEX Sp. J. i Partnerami.Tagi:

Szkolenia

Szkolenia

Kłania się Państwu Roksana Waldorf. Razem z grupą kulturoznawców prowadzimy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla ludzi biznesu, jak równie

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie j

Szkolenia z rabatem

Szkolenia z rabatem

Advanced Women's Chorus I (Klasy 9-12) - Zapewnia możliwości kobietom-performerom na poziomie zaawansowanym w celu zwiększenia umiejętności i wiedzy w zakresie kobiecego śpiewu chóralnego. Obej